Vítejte můžete se přihlásit nebo registrovat.
Kedu KJD17BC Kedu kolibkove Kedu Rele JD Kedu KJD17F
Kontakty
telephone 607 607 077
e-mail info@kedu.cz
skype serviscentrum

Kedu

Vítejte v kedu.cz

Vítáme Vás na našem internetovém obchodě KEDU.CZ !

V nabídce našeho obchodu najdete široký sortiment vypínačů, rele, spínačů, od celosvětově znaného čínského výrobce jako jsou KEDU.

Bohužel, v dnešní době vzhledem k levnější práce za hranicemi EU i tak známi výrobci jako jsou  Tropus i další…  nechávají svoje výrobky vyrábět mimo EU

Proto při koupi nějakého rele nebo vypínače v našem internetovém obchodě muže se stát že jsme Vám pošleme identicky výrobek který parametry i rozměry odpovídá výrobku KEDU, jenom vyrobeny pro jinou firmu s jiným označením.

► Osobní převzetí nutno předem domluvit   po oznámení, že je objednávka připravena k vyzvednutí . Dříve objednávku převzít ani převzetí domluvit nelze. 

Vyčkejte na oznámení, že je  objednávka připravena k vyzvednutí a po té  nutno domluvit přesný datum a čas vyzvednuti na adrese : Lískovicka 1723/7, Praha 9 -Horní Počernice , 193 00.

► Objednávku je možné převzít okamžitě po oznámení , že je připravena k vyzvednutí a zároveň po domluvení termínu převzetí.

► Zboží možno vyzvednout (převzít) ve lhůtě do 5 ti pracovních dnů.

► Zboží objednané na dobírku zasíláme do druhého dne pokud máme skladem .

Navštivte také naš další obchod http://www.serviscentrum.cz

stavební techniky jako jsou  stavební vrátkyvibrační pěchy a deskyelektrocentrálymíchačkyřezačky obkladůtopidla a jiné. Mimo stavební techniku nabízíme také domácí zařízení jako  odvlhčovače vzduchu, nářadí Makita , Dewalt .... . Snažíme se držet ceny co nejníže a nabízet Vám spoustu akcí pro ještě výhodnější nákup.

Při registrace na našem e-shopu , a nákupu nářadí mate záruku od výrobce , a navíc budete mít pozáruční servis se slevou 20% na prací!

Pro Vaši spokojenost uděláme maximum, neváhejte nás prosím kontaktovat s jakýmikoliv dotazy.

Doufáme, že náš e-shop splní Vaše očekávání a že se k nám budete rádi vracet.

Váš team SERVISCENTRUM PROFI s.r.o.

 

Hosting Ukraine